Elevhälsa

Skolsköterska
Lena Pamic
Telefon: 0476 - 55229
lena.pamic@almhult.se

Kurator
Maria Barkstedt
Telefon: 0476 - 55228
maria.barkstedt@almhult.se

Studie- och yrkesvägledare
för gymnasiet
Helena Axelsson
Telefon: 0476 - 55227
helena.axelsson@almhult.se

Studie- och yrkesvägledare
för komvux
Christina Löfgren
Telefon: 0476 - 55299
christina.lofgren@almhult.se

Studie- och yrkesvägledare
för IM och Särskolan
Mirjam Lindberg
Telefon: 0476 - 642424
mirjam.lindberg@almhult.se

Specialpedagog för BA, EE, NA och SA
Mona Zakrisson Ehn
Telefon: 0476 - 55501
mona.zakrisson-ehn2@almhult.se

Specialpedagog för BF, EK, HA, TE och VO
Peter Skov Pedersen
Telefon: 0476 - 55501
peter.skov-pedersen2@almhult.se

Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse. Genom att surfa vidare accepterar du dessa cookies.